WWC 1
WWC 2
WWC 3
WWC A1
WWC B1
WWC C1
WWC E1
WWC F1
WWC F2
Alle teams

zaterdag

24 november

18:30
It Fean/Boelenslaan 1
WWC 1
SURHUISTERVEEN, Surventohal
3C
21773
17:20
It Fean/Boelenslaan 2
WWC 2
SURHUISTERVEEN, Surventohal
R4E
27155
11:50
WWC B1
De Waterpoort B1
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
41471
09:30
Węz Warber en Fluch E2
WWC E1
LEEUWARDEN, Camminghahal
E-104
31763
09:50
WWC F2
Flamingo's F2
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-073
50558

zaterdag

01 december

13:50
WWC 1
DIO 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19992
12:40
WWC 2
TFS/De Pein 3
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
26427
11:30
WWC 3
WIK '34 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
45657
15:30
Emmeloord A2
WWC A1
MARKNESSE, De Triangel
A-015
44796
13:45
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3
WWC B1
GROU, De Twine
B-049
41742
09:30
Spannum E1
WWC E1
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
29141
09:30
WWC F1
Oerterp/VKC F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
28655
09:30
WWC F2
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-073
50554

zaterdag

08 december

18:30
Stadskanaal '74 1
WWC 1
STADSKANAAL, De Spont
3C
21998
12:15
Drachten/Van der Wiel 5
WWC 2
DRACHTEN, SNIJ Noord Hal
R4E
28026
16:15
Joure 3
WWC 3
JOURE, Sportfun
S-018
47561
16:00
WWC A1
Spannum A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44026
15:00
WWC B1
Harich B2
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
40857
14:00
WWC C1
Harich C1
EASTEREIN, De Greidhoeke
C-045
38065
11:00
WWC E1
De Waterpoort E1
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
33872
11:00
WWC F1
De Waterpoort F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
28823

zaterdag

15 december

14:05
WWC 1
NQL 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19993
12:55
WWC 2
DWA/Argo 3
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
26877
11:45
WWC 3
De Granaet 4
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
46659
10:35
WWC A1
Wordt Kwiek A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44029
13:00
Deinum B1
WWC B1
MENAAM, Roelengahal
B-049
41904
09:15
DTG C1
WWC C1
BALK, De Trime
C-045
39245
13:00
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2
WWC F2
AKKRUM, Utingeradeelhal
F-073
50545

zaterdag

22 december

09:00
De Waterpoort E1
WWC E1
SNEEK, Schuttersveld
E-104
33703
09:00
De Waterpoort F1
WWC F1
SNEEK, Schuttersveld
F-031
28725

zaterdag

12 januari

13:40
Thrianta 1
WWC 1
HOOGEVEEN, Activum
3C
20119
12:25
Thrianta 2
WWC 2
HOOGEVEEN, Activum
R4E
26715
14:00
WWC 3
Veenwouden 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
45751
18:30
Westergo A1
WWC A1
BOLSWARD, De Middelzee
A-015
43993
13:00
WWC C1
Lemmer C2
EASTEREIN, De Greidhoeke
C-045
38821
09:30
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
WWC E1
AKKRUM, Utingeradeelhal
E-104
32035
10:00
Drachten/Van der Wiel F2
WWC F2
DRACHTEN, SNIJ Noord Hal
F-073
50546

zaterdag

19 januari

16:25
WWC 1
TFS 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19990
15:15
WWC 2
Emmeloord 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
26463
20:50
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6
WWC 3
GROU, De Twine
S-018
45466
17:30
Harich A1
WWC A1
BALK, De Trime
A-015
44526
14:15
WWC C1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4
EASTEREIN, De Greidhoeke
C-045
48106
11:05
WWC E1
Spannum E1
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
33524
11:05
WWC F1
Heerenveen F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
28694
11:05
WWC F2
Invicta F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-073
50555

zaterdag

26 januari

20:15
VZK/Donkerbroek 1
WWC 1
HAULERWIJK, De Bongerd
3C
19909
19:00
VZK/Donkerbroek 2
WWC 2
HAULERWIJK, De Bongerd
R4E
26627
11:40
WWC A1
Westergo A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44028
10:35
WWC B1
Westergo B1
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
41253
09:35
WWC C1
Westergo C1
EASTEREIN, De Greidhoeke
C-045
38506
09:00
Kinea F1
WWC F1
HEERENVEEN, Hoekstra hal
F-031
27132

zaterdag

02 februari

17:20
WWC 1
It Fean/Boelenslaan 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19994
16:10
WWC 2
It Fean/Boelenslaan 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
26481
15:00
WWC 3
CSL 5
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
45090
14:30
De Waterpoort B1
WWC B1
SNEEK, Schuttersveld
B-049
42081
12:00
WWC E1
Węz Warber en Fluch E2
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
33965
12:00
WWC F1
Pallas '08 F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
28865
12:00
WWC F2
LDODK/Rinsma Modeplein F4
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-073
50559

zaterdag

09 februari

20:45
DIO 1
WWC 1
OOSTERWOLDE FR, Boekhorst
3C
20793
20:00
TFS/De Pein 3
WWC 2
HOUTIGEHAGE, Dűnoard
R4E
26966
19:10
WIK '34 2
WWC 3
DAMWALD, De Boppeslach
S-018
45209
16:00
Wordt Kwiek A1
WWC A1
OLDEBERKOOP, MFA MeJander
A-015
44017
11:25
WWC B1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
40982
10:15
WWC E1
Flamingo's E4
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
33607
09:00
LDODK/Rinsma Modeplein F4
WWC F2
GORREDIJK, Kortezwaag
F-073
50544

zaterdag

16 februari

10:00
Oerterp/VKC F1
WWC F1
URETERP, De Wier
F-031
26424

zaterdag

23 februari

12:00
Lemmer E1
WWC E1
LEMMER, De Hege Fonnen
E-104
31973
11:00
Lemmer F1
WWC F1
LEMMER, De Hege Fonnen
F-031
27890

zaterdag

02 maart

16:40
WWC 1
Stadskanaal '74 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19995
15:30
WWC 2
Drachten/Van der Wiel 5
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
28033
14:20
WWC 3
Joure 3
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
47441
13:10
WWC A1
De Hoeve/Forward A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44027
15:55
Harich B2
WWC B1
BALK, De Trime
B-049
41717
14:50
Harich C1
WWC C1
BALK, De Trime
C-045
39046
10:00
Flamingo's F2
WWC F2
BUITENPOST, De Houtmoune
F-073
50556

zaterdag

09 maart

21:10
NQL 1
WWC 1
FERWERT, Heechfinne
3C
21482
15:45
DWA/Argo 3
WWC 2
WINSUM GN, Ripperdahal
R4E
27124
15:30
CSL 5
WWC 3
STIENS, It Gryn
S-018
45642
12:45
Spannum A1
WWC A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
43837
10:45
WWC B1
Deinum B1
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
41632
11:45
WWC C1
DTG C1
EASTEREIN, De Greidhoeke
C-045
38971
09:45
WWC E1
Lemmer E1
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
33266
09:45
WWC F1
Lemmer F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
28523

zaterdag

16 maart

17:20
WWC 1
Thrianta 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19991
16:10
WWC 2
Thrianta 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
26653
14:10
Veenwouden 2
WWC 3
VEENWOUDEN, Hoantserid
S-018
47283
15:00
WWC A1
Emmeloord A2
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44031
11:30
Pallas '08 B2
WWC B1
LEEUWARDEN, Camminghahal
B-049
41394
12:10
Lemmer C2
WWC C1
LEMMER, De Hege Fonnen
C-045
38628
12:00
WWC E1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6
EASTEREIN, De Greidhoeke
E-104
30882
12:00
WWC F2
Drachten/Van der Wiel F2
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-073
50540

zaterdag

23 maart

18:40
TFS 1
WWC 1
HOUTIGEHAGE, Dűnoard
3C
20106
18:40
Emmeloord 2
WWC 2
EMMELOORD, Bosbadhal
R4E
27013
12:55
WWC 3
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 6
EASTEREIN, De Greidhoeke
S-018
46890
11:45
WWC A1
Harich A1
EASTEREIN, De Greidhoeke
A-015
44030
10:45
WWC B1
Pallas '08 B2
EASTEREIN, De Greidhoeke
B-049
41510
13:20
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4
WWC C1
GROU, De Twine
C-045
48100
12:00
Flamingo's E4
WWC E1
BUITENPOST, De Houtmoune
E-104
32726
09:00
Heerenveen F1
WWC F1
HEERENVEEN, Hoekstra hal
F-031
28255
10:00
Invicta F1
WWC F2
KOLLUM, Van der Bijhal
F-073
50551

zaterdag

30 maart

17:20
WWC 1
VZK/Donkerbroek 1
EASTEREIN, De Greidhoeke
3C
19989
16:10
WWC 2
VZK/Donkerbroek 2
EASTEREIN, De Greidhoeke
R4E
27056
17:55
De Granaet 4
WWC 3
DOKKUM, Tolhuispark (zaal)
S-018
46332
14:00
De Hoeve/Forward A1
WWC A1
NOORDWOLDE FR, De Duker
A-015
43873
13:00
Westergo B1
WWC B1
BOLSWARD, De Middelzee
B-049
40717
12:00
Westergo C1
WWC C1
BOLSWARD, De Middelzee
C-045
37906
12:00
WWC F1
Kinea F1
EASTEREIN, De Greidhoeke
F-031
26572